Vyhľadávanie:

Prosím vyberte lokalitu. Prosím vyberte lokalitu.

 

Postarám sa o psa a mačku

Nájdite si opatrovateľa pre Vášho miláčika prostredníctvom našej stránky zadarmo.

Milujete zvieratá a viete sa o ne  starať? Zaregistrujte sa do našej databázy.


 

 

 

Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
MAČACÍ HOTEL PRE MAČKY STRÁŽENIE OPATROVANIE
   

www.zvieratkoland.weebly.com / 0944590001 /Poskytujem 24-hodinové stráženie, opatrovanie a starostlivosť o Vašu mačičku, morské prasiatko, rybky, korytnačku, škrečok, ježko, vtáčiky, papagáj, morča - v čase Vašej neprítomnosti. Trnavske Myto, BA. Zabezpečím kŕmenie, stráženie

Dátum: 2018-07-22


Lokalita: KOSICKÝ KRAJ
Stráženie psíka
   

Hľadám dobrých ľudí ktorí sa nám postarajú o psíka počas dovolenky.Je to fenka Jessy .Na cene sa dohodneme.Volat na t.c.0918872223.

Dátum: 2018-07-01


Lokalita: Žilina
Šťastná mačička
   

Aby ste po príchode z dovolenky nenašli sedieť micku chrbtom, pretože všetci vieme, že pohľad na urazenú mačku je strašný, postarám sa o Vašu mačičku u nej (u Vás) doma, kým vy budete vycestovaní. Som mačkofil. Spoľahlivá, diskrétna, flexibilná a pripravená postarať sa o Vaše pradúce klbko. Mirka

Dátum: 2018-06-26


Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
Vyvenčím a postrážim psíka
   

Dobrý deň, som študentka v BA s láskou ku zvieratám a rada by som Vám vyvenčila, postrážila psíka (psíkov) počas Vašej neprítomnosti alebo kedykoľvek, keď nebudete môcť vy. Cena dohodou. Ďakujem za ponuky a teším sa :)

Dátum: 2018-06-19


Lokalita: Piešťany
Aupair pre čivavku
   

Dobry den surne zhanam osobku so vztahom ku zvieratkam ktora by sa postarala o nasu 3 rocnu civavku.29.6.2018 odchadzame na dovolenku a nas poklad nema u koho zostat. Poskytnem ubytovanie v jednoizbovom byte a k tomu 100eur za 7 dnovu staroatlivost.

Dátum: 2018-06-15


Lokalita: KOSICKÝ KRAJ
venčenie
   

Súrne potrebujem, aby mi niekto postrážil psa, len na 3dni po 7hod., ak by niekto mal záujem, nech napíše svoje ponuky.... Dakujem

Dátum: 2018-06-11


Lokalita: Poprad
vencenie
   

Volam sa natália a mám 17 rokov milujem zvieratka hlavne psikov preto vam ponukam vypomoc pri venceni vaseho milacika 2 eura na hodinu poprad- spiska sobota a okolie

Dátum: 2018-05-11


Lokalita: NITRIANSKY KRAJ
Venčenie, kŕmenie a iná starostlivosť
   

Ponúkam kŕmenie, venčenie psov, návštevu veterinára, starostlivosť o srsť, relaxačné masáže. VŠ v odbore zootechnik, dlhodobá prax v starostlivosti o kone, psy a iné zvieratá. Spoľahlivá, zodpovedná, môžete mi s kľudom zveriť kľúče od vášho bytu, domu. Cena masáže na facebooku Spokojný pes.

Dátum: 2018-05-07


Lokalita: Košice 1
hľadám opateru pre fenku
   

Hľadám opateru pre malilinkú fenku pražský krysažík, 1,2kg počas našej letnej dovolenky na cca 7-8 dní. V lete bude mať pol roka. Ak sme doma, tak je naučená vonku a ked sme v práci tak má plienku na balkone. Je to náš malinký poklad, takže len do spoľahlivých rúk, je veľmi hravá, také malé šidlo :)

Dátum: 2018-04-04


Lokalita: Senec
venčenie, stráženie a dočasný pobyt
   

Dobrý deň, mám veľmi rada zvieratá, obzvlášť psy, ponúkam okrem vyššie uvedených služieb aj výcvik základných každodenne potrebných povelov.Čo sa týka stráženia na dlhšiu dobu, doma mám k dispozícii veľký dvor a 50m od domu poľnú cestu. :)

Dátum: 2018-04-04Inzerát 21 do 30 z 227 
Prvá Predchádzajúca Nasledujúca Posledná