Vyhľadávanie:

Prosím vyberte lokalitu. Prosím vyberte lokalitu.

 

Postarám sa o psa a mačku

Nájdite si opatrovateľa pre Vášho miláčika prostredníctvom našej stránky zadarmo.

Milujete zvieratá a viete sa o ne  starať? Zaregistrujte sa do našej databázy.


 

 

 

Lokalita: Lučenec
Hľadám stráženie pre psa
   

Dobrý deň, hľadám stráženie pre mojho psa, jedna sa o nepravidelne strazenie pocas 12h služieb manžela, kedy ho nemozme nechať sameho v byte. Pes nepotrebuje nic len aby nebol sam(je rozmaznany a vyzaduje spolocnost) vacsinu dna prespi. Nauceny na gauč. Jedna sa o plemeno American Bully xl.

Dátum: 2020-11-03


Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
hľadám opatrovateľku psíka
   

Hľadam zodpovednú, milú opatrovateľku psíka - maltezák

Dátum: 2020-09-23


Lokalita: Považská Bystrica
Postrážim alebo vyvenčim Vám psíka
   

Dobrý deň rada Vám postrážim alebo vyvenčim psika. Mám aj svojho psíka 4 ročného Shar-Peia ktorý miluje šteniatka a aktívne psi. Je mierumilovný a rád sa podeli o peliesok alebo hračky. Preferujeme šteniatka (na pohlavi nezalezi) a dospelé sučky.

Dátum: 2020-07-15


Lokalita: ---------------
stráženie zvieratiek s láskou
   

Ako milovníčka zvieratiek sa veľmi rada postarám o Vášho psíka/mačičku alebo iné drobné zvieratko ( v byte ). Pondelok až nedeľa v čase od 6:00-20:00 ( v prípade potreby aj viac dní po sebe alebo i na noc ) časovo sa vieme dohodnúť aj inak. Som tu pre vás :)

Dátum: 2020-04-01


Lokalita: Spišská Nová Ves
stráženie zvieratiek s láskou
   

Ako milovníčka zvieratiek sa veľmi rada postarám o Vášho psíka/mačičku alebo iné drobné zvieratko ( v byte ). Pondelok až v nedeľa v čase od 6:00-20:00 ( v prípade potreby aj viac dní po sebe alebo i na noc ) časovo sa vieme dohodnúť aj inak. Som tu pre vás :)

Dátum: 2020-04-01


Lokalita: ŽILINSKÝ KRAJ
Postarám sa o vášho miláčika
   

Postarám sa o Vášho psíka.Ponúkam 24 hod.opateru počas vašej neprítomnosti,dovolenky vo veľkom 4 izbovom byte so záhradou. Pochádzam z Okolia ZA. Bývam na dedinke. Ideálne malý psík kľudne aj šteniatko.

Dátum: 2020-01-13


Lokalita: Sobrance
Stráženie psíkov
   

Ponúkam krátkodobe a dlhodobé stráženie psíkov v domácom prostredí s veľkou záhradou,mám dlhoročné skúsenosti s chovom psíkov. Psíky budú po cely čas voľne pustené.

Dátum: 2019-11-08


Lokalita: NITRIANSKY KRAJ
Venčenie, stráženie
   

Tak ahojte, som Veronika, mám 17 rokov a milujem sa venovať zvieratkám, hlavne psíkom. Na leto si chcem trocha privyrobiť a preto ponúkam venčenie psíkov a stráženie psíkov, mačičiek a aj iných zvieratiek. Som dostupná v okolí Štúrova, ale išla by som aj niekde ďalej od domu.

Dátum: 2019-07-25


Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
Opatrovanie zvierat, škôlka, hotel
   

Dobrý deň, ponúkam stráženie vašich domácich miláčikov Petržalka-Bratislava So zvieratkami mám prax venujem sa im už dlhšie. Svoju strednú školu som vyštudovala s odborom veterina/kynológia, pracovala som na veterinárnej klinike mám rôzne praxe od praxi v zoo po výcvik psov a momentálne študujem v Bratislave :) Teraz mám kopec voľného času a veľmi rada pomôžem ak niekto bude potrebovať pomôcť postrážit okúpať psika, mačičku iné zvieratká :) Sama som majiteľkou jednoho fešáka a veľmi dobre viem čo obnáša starostlivosť o zvieratko :) Denná škôlka/ 3€hod možná dohoda Možnosť ubytovat psika cez noc dohoda :)

Dátum: 2019-07-04


Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
Stráženie psov cez víkendy
   

Postrazim a vyvencim Vam psikov cez vikendy v Bratislave. Mam rada vsetky rasy, psikov respektujem, ale nebojim sa ich. Naucim mensie triky.

Dátum: 2019-05-02Inzerát 11 do 20 z 236 
Prvá Predchádzajúca Nasledujúca Posledná