Vyhľadávanie:

Prosím vyberte lokalitu. Prosím vyberte lokalitu.

 

Postarám sa o psa a mačku

Nájdite si opatrovateľa pre Vášho miláčika prostredníctvom našej stránky zadarmo.

Milujete zvieratá a viete sa o ne  starať? Zaregistrujte sa do našej databázy.


 

 

 

Lokalita: ---------------
Stráženie a venčenie zvierat
   

Som mladé dievča,ktoré Vám ponúka stráženie a venčenie vašich miláčikov.Skúsenosti so strážením zvierat mám z domova,keďže máme 3 mačky a 1 psa.Taktiež mám skúsenosti s venčením zvierat z útulkov,kam chodím venčiť psíkov.Stráženie a venčenie zvierat ponúkam v okolí Spišskej Novej Vsi,Levoči,Popradu.

Dátum: 2017-07-21


Lokalita: Trenčín
Opatrovanie zvieratiek
   

Dobrý deň. Postarám sa o vašeho miláčika nech už má srsť, perie, šupiny alebo čisto pokožku. Áno, dobre chápete viem sa postarať o cicavce, plazy, vtáky, ryby aj obojživelníkov. K nemým tváričkám sa budem chovať s úctou a srdcom. Bývam na Dubodiely. To je medzi tn a bánovcami. Čiže mám blízko k obom

Dátum: 2017-07-13


Lokalita: Bratislava 5
Postaráme sa o Vášho psíka v dome so záhradou
   

ývame v rodinnom dome pri Rajke a podľa potreby ponúkame vašim domácim miláčikom ubytovanie a opateru, prípadne dočasný domov. Po dohode môžeme psíka odviezť/doviezť. Ponúkame komplexnú starostlivosť, k dispozícii je veľká záhrada. Zabezpečenie pravidelného venčenia a stravy. Od 5 eur/deň Podmienka: znášanlivosť s inými psíkmi (naši majú priateľskú povahu:-).

Dátum: 2017-07-06


Lokalita: Bratislava 1
Postarám sa o vášho miláčika
   

Dobrý deň volám sa Rebeka a milujem zvieratá cez leto by som sa chcela starať o Vašeho miláčika (psíka) Patri k tomu venčenie/hranie/Kŕmenie Vo vašej neprítomnosti. Môžem od letných prázdnin do 4.8 3/4 krát do týždňa. Ak sa rozhodnete určite sa mi ozvite na moje tel. Číslo 0903295031.

Dátum: 2017-06-11


Lokalita: Žilina
Stráženie, opatrovanie psíkov
   

Opatrim postaram sa o Vasho psika pocas vasej nepritomnosti/ dovolenky, moznost pravidelneho vencenia. Služby poskytujem počas celého roka.. Okolie ZA.v pripade ze psika doveziete moze byt aj mimo okresu. Byvam na dedine v rodinnom dome. Akakolvek rasa psika ci uz mensi vacsi je u mna vitany. V pripade zaujmu: 0910 50 27 27 Cena deň+noc 15€/ deň

Dátum: 2017-06-07


Lokalita: Trnava
Opatrim psika/macicku pocas nepritomnosti
   

Opatrim vaseho milacika pocas vasej nepritomnosti.Ci uz idete na dovolenku alebo ste vytazeny v praci. Vyvencim, nakrmim, s macickami sa pohram. Milujem zvierata a pokusim sa vynahradit im opateru ked budete prec.

Dátum: 2017-06-07


Lokalita: Bratislava 5
Venčenie, opatera zvieratiek
   

Cudzie psíky som venčila len v útulku. Sama mám doma psa(kóliu), päť mačiek, rybičky a africké slimáky. V minulosti som chovala škrečka, dve morčatá, zajaca, chameleóna a korytnačky. Momentálne žijem v Bratislave (študujem tu) a chýbajú mi chvíle s mojími zvieratami. Mám síce obmedzený volný čas ale, ak potrebujete postrážiť drobné zvieratko alebo sa vieme spoločne dohodnúť na čase môžem Vám vyvenčiť psíka. Na cene sa vieme dohodnúť podľa času a specifikosti služby. Celý Jún mám prázdniny tak môžem venčiť oveľa viac než cez rok ozvite sa a dohodneme sa. (Júl - September = nevenčím a nestrážim) Prosím kontaktujte ma prostredníctvom mailu: zuzka1.77@gmail.com alebo tel.: 0908851042

Dátum: 2017-06-07


Lokalita: Martin
Postrážim Vaše zvieratká aj detičky
   

Chcela by som sa Vám predstaviť. Moje meno je Vanesa a rada Vám postrážim Vaše dieťatko, zvieratko, alebo aj aj! :) Skúsenosti s opatrovaním detičiek mám cca 1 rok z Anglicka, avšak za omnoho dôležitejšie považujem prístup k deťom. S priateľom máme blog, ( waveofreality. com ) kde sa venujeme aj ve

Dátum: 2017-05-22


Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
Stráženie psíkov
   

Potrebujete počas Vašej neprítomnosti postrážiť psíka? Ponúkam celodennú starostlivosť o Vášho psíka aj dlhodobejšie... v ktorej sú zahrnuté ,pravidelné vychádzky ,rôzne hry, ,kŕmenie.Váš psík bude Vašu neprítomnosť znášať lahšie ,mám svojho psíka.Cena deň +noc 15 eur .

Dátum: 2017-04-21


Lokalita: TRENČIANSKY KRAJ
Stráženie a opatrovanie
   

Postrážim a postarám sa o blaho vašich domácich miláčikov. Som z dediny ale mám k zvieratkám veľmi dobrý vzťah. Urobím to najlepšie aby zvieratká boli spokojné nad mieru. Môžu to byť cicavce, plazy, rybky, vtáci, obojživelníky a dokonca aj kraby. Okolie trenčína a bánviec prosím vás.

Dátum: 2017-03-26Inzerát 11 do 20 z 196 
Prvá Predchádzajúca Nasledujúca Posledná