Vyhľadávanie:

Prosím vyberte lokalitu. Prosím vyberte lokalitu.

 

Postarám sa o psa a mačku

Nájdite si opatrovateľa pre Vášho miláčika prostredníctvom našej stránky zadarmo.

Milujete zvieratá a viete sa o ne  starať? Zaregistrujte sa do našej databázy.


 

 

 

Lokalita: Banská Bystrica
Postrážim vám psíka
   

Dobrý deň, ozvite sa mi ak vám treba postrážiť psíka, je jedno či na hodinu alebo týždeň. Som začiatočník čo sa zvieracieho aktivismu týka, čize psíky mám ozaj rada a záleží mi na tom, aby sa mali dobre.

Dátum: 2020-11-23


Lokalita: Žilina
Opatrovanie Vašich chlpáčikov, Psikov,Maciciek
   

Opatrím, postarám sa o Vášho psíka počas vašej neprítomnosti. Služby poskytujem počas celého roka. Pochádzam z Okolia ZA. Bývam na dedine v rodinnom dome vo veľkom oplotenom výbehu. Akákoľvek rasa psíka alebo mačky je u mňa vítaná. Cena deň 15€. Ráta sa každý začatý deň.

Dátum: 2020-11-05


Lokalita: Lučenec
Hľadám stráženie pre psa
   

Dobrý deň, hľadám stráženie pre mojho psa, jedna sa o nepravidelne strazenie pocas 12h služieb manžela, kedy ho nemozme nechať sameho v byte. Pes nepotrebuje nic len aby nebol sam(je rozmaznany a vyzaduje spolocnost) vacsinu dna prespi. Nauceny na gauč. Jedna sa o plemeno American Bully xl.

Dátum: 2020-11-03


Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
hľadám opatrovateľku psíka
   

Hľadam zodpovednú, milú opatrovateľku psíka - maltezák

Dátum: 2020-09-23


Lokalita: Považská Bystrica
Postrážim alebo vyvenčim Vám psíka
   

Dobrý deň rada Vám postrážim alebo vyvenčim psika. Mám aj svojho psíka 4 ročného Shar-Peia ktorý miluje šteniatka a aktívne psi. Je mierumilovný a rád sa podeli o peliesok alebo hračky. Preferujeme šteniatka (na pohlavi nezalezi) a dospelé sučky.

Dátum: 2020-07-15


Lokalita: ---------------
stráženie zvieratiek s láskou
   

Ako milovníčka zvieratiek sa veľmi rada postarám o Vášho psíka/mačičku alebo iné drobné zvieratko ( v byte ). Pondelok až nedeľa v čase od 6:00-20:00 ( v prípade potreby aj viac dní po sebe alebo i na noc ) časovo sa vieme dohodnúť aj inak. Som tu pre vás :)

Dátum: 2020-04-01


Lokalita: Spišská Nová Ves
stráženie zvieratiek s láskou
   

Ako milovníčka zvieratiek sa veľmi rada postarám o Vášho psíka/mačičku alebo iné drobné zvieratko ( v byte ). Pondelok až v nedeľa v čase od 6:00-20:00 ( v prípade potreby aj viac dní po sebe alebo i na noc ) časovo sa vieme dohodnúť aj inak. Som tu pre vás :)

Dátum: 2020-04-01


Lokalita: ŽILINSKÝ KRAJ
Postarám sa o vášho miláčika
   

Postarám sa o Vášho psíka.Ponúkam 24 hod.opateru počas vašej neprítomnosti,dovolenky vo veľkom 4 izbovom byte so záhradou. Pochádzam z Okolia ZA. Bývam na dedinke. Ideálne malý psík kľudne aj šteniatko.

Dátum: 2020-01-13


Lokalita: Sobrance
Stráženie psíkov
   

Ponúkam krátkodobe a dlhodobé stráženie psíkov v domácom prostredí s veľkou záhradou,mám dlhoročné skúsenosti s chovom psíkov. Psíky budú po cely čas voľne pustené.

Dátum: 2019-11-08


Lokalita: NITRIANSKY KRAJ
Venčenie, stráženie
   

Tak ahojte, som Veronika, mám 17 rokov a milujem sa venovať zvieratkám, hlavne psíkom. Na leto si chcem trocha privyrobiť a preto ponúkam venčenie psíkov a stráženie psíkov, mačičiek a aj iných zvieratiek. Som dostupná v okolí Štúrova, ale išla by som aj niekde ďalej od domu.

Dátum: 2019-07-25Inzerát 1 do 10 z 227 
Nasledujúca Posledná