Vyhľadávanie:

Prosím vyberte lokalitu. Prosím vyberte lokalitu.

 

Postarám sa o psa a mačku

Nájdite si opatrovateľa pre Vášho miláčika prostredníctvom našej stránky zadarmo.

Milujete zvieratá a viete sa o ne  starať? Zaregistrujte sa do našej databázy.


 

 

 

Lokalita: ---------------
stráženie zvieratiek s láskou
   

Ako milovníčka zvieratiek sa veľmi rada postarám o Vášho psíka/mačičku alebo iné drobné zvieratko ( v byte ). Pondelok až nedeľa v čase od 6:00-20:00 ( v prípade potreby aj viac dní po sebe alebo i na noc ) časovo sa vieme dohodnúť aj inak. Som tu pre vás :)

Dátum: 2020-04-01


Lokalita: Spišská Nová Ves
stráženie zvieratiek s láskou
   

Ako milovníčka zvieratiek sa veľmi rada postarám o Vášho psíka/mačičku alebo iné drobné zvieratko ( v byte ). Pondelok až v nedeľa v čase od 6:00-20:00 ( v prípade potreby aj viac dní po sebe alebo i na noc ) časovo sa vieme dohodnúť aj inak. Som tu pre vás :)

Dátum: 2020-04-01


Lokalita: ŽILINSKÝ KRAJ
Postarám sa o vášho miláčika
   

Postarám sa o Vášho psíka.Ponúkam 24 hod.opateru počas vašej neprítomnosti,dovolenky vo veľkom 4 izbovom byte so záhradou. Pochádzam z Okolia ZA. Bývam na dedinke. Ideálne malý psík kľudne aj šteniatko.

Dátum: 2020-01-13


Lokalita: Žilina
Opatrovanie Vašich chlpáčikov, Psikov,Maciciek
   

Opatrím, postarám sa o Vášho psíka počas vašej neprítomnosti/dovolenky. Služby poskytujem počas celého roka. Pochádzam z Okolia ZA. Bývam na dedine v rodinnom dome. Akákoľvek rasa psíka či už menší väčší je u mňa vítaný, aj všetky druhy mačiek, kocúrikov. Cena deň Od 12-15€. Ráta sa každý začatý deň

Dátum: 2019-12-20


Lokalita: Sobrance
Stráženie psíkov
   

Ponúkam krátkodobe a dlhodobé stráženie psíkov v domácom prostredí s veľkou záhradou,mám dlhoročné skúsenosti s chovom psíkov. Psíky budú po cely čas voľne pustené.

Dátum: 2019-11-08


Lokalita: NITRIANSKY KRAJ
Venčenie, stráženie
   

Tak ahojte, som Veronika, mám 17 rokov a milujem sa venovať zvieratkám, hlavne psíkom. Na leto si chcem trocha privyrobiť a preto ponúkam venčenie psíkov a stráženie psíkov, mačičiek a aj iných zvieratiek. Som dostupná v okolí Štúrova, ale išla by som aj niekde ďalej od domu.

Dátum: 2019-07-25


Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
Opatrovanie zvierat, škôlka, hotel
   

Dobrý deň, ponúkam stráženie vašich domácich miláčikov Petržalka-Bratislava So zvieratkami mám prax venujem sa im už dlhšie. Svoju strednú školu som vyštudovala s odborom veterina/kynológia, pracovala som na veterinárnej klinike mám rôzne praxe od praxi v zoo po výcvik psov a momentálne študujem v Bratislave :) Teraz mám kopec voľného času a veľmi rada pomôžem ak niekto bude potrebovať pomôcť postrážit okúpať psika, mačičku iné zvieratká :) Sama som majiteľkou jednoho fešáka a veľmi dobre viem čo obnáša starostlivosť o zvieratko :) Denná škôlka/ 3€hod možná dohoda Možnosť ubytovat psika cez noc dohoda :)

Dátum: 2019-07-04


Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
Stráženie psov cez víkendy
   

Postrazim a vyvencim Vam psikov cez vikendy v Bratislave. Mam rada vsetky rasy, psikov respektujem, ale nebojim sa ich. Naucim mensie triky.

Dátum: 2019-05-02


Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
VENČENIE PSOV
   

Ak máte málo času, nič nestíhate,ste z toho v strese a POTREBUJETE VYVENČIŤ VÁŠHO PSIEHO MILÁČIKA, som k dispozícii. Mám skúsenosti s Rotvajlermi, Pitbulmi, Stafordami,Jazvečíkmi, malými plemenami ako aj pouličnými zmeskami.Tak neváhajte a ozvite sa, v mojej spoločnosti bude Váš pes v bezpečí.

Dátum: 2019-04-26


Lokalita: Čadca
Postarám sa o zvieratká.
   

Mám 13 rokov. Mám veľmi rada zvieratká a rada sa o ne postarám. Som schopná postrážiť zvieratko (psa, mačku, domáce zvieratká) cez víkendy a cez dni keď nieje škola.

Dátum: 2018-12-27Inzerát 1 do 10 z 200 
Nasledujúca Posledná