Vyhľadávanie:

Prosím vyberte lokalitu. Prosím vyberte lokalitu.

 

Postarám sa o psa a mačku

Nájdite si opatrovateľa pre Vášho miláčika prostredníctvom našej stránky zadarmo.

Milujete zvieratá a viete sa o ne  starať? Zaregistrujte sa do našej databázy.


 

 

 

Lokalita: Sobrance
Stráženie psíkov
   

Ponúkam krátkodobe a dlhodobé stráženie psíkov v domácom prostredí s veľkou záhradou,mám dlhoročné skúsenosti s chovom psíkov. Psíky budú po cely čas voľne pustené.

Dátum: 2019-11-08


Lokalita: Žilina
Opatrovanie Vašich chlpáčikov
   

Opatrím, postarám sa o Vášho psíka počas vašej neprítomnosti/dovolenky. Služby poskytujem počas celého roka. Pochádzam z Okolia ZA. Bývam na dedine v rodinnom dome. Akákoľvek rasa psíka či už menší väčší je u mňa vítaný, aj všetky druhy mačiek, kocúrikov. Cena deň Od 12-15€. Ráta sa každý začatý deň

Dátum: 2019-10-17


Lokalita: NITRIANSKY KRAJ
Venčenie, stráženie
   

Tak ahojte, som Veronika, mám 17 rokov a milujem sa venovať zvieratkám, hlavne psíkom. Na leto si chcem trocha privyrobiť a preto ponúkam venčenie psíkov a stráženie psíkov, mačičiek a aj iných zvieratiek. Som dostupná v okolí Štúrova, ale išla by som aj niekde ďalej od domu.

Dátum: 2019-07-25


Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
Opatrovanie zvierat, škôlka, hotel
   

Dobrý deň, ponúkam stráženie vašich domácich miláčikov Petržalka-Bratislava So zvieratkami mám prax venujem sa im už dlhšie. Svoju strednú školu som vyštudovala s odborom veterina/kynológia, pracovala som na veterinárnej klinike mám rôzne praxe od praxi v zoo po výcvik psov a momentálne študujem v Bratislave :) Teraz mám kopec voľného času a veľmi rada pomôžem ak niekto bude potrebovať pomôcť postrážit okúpať psika, mačičku iné zvieratká :) Sama som majiteľkou jednoho fešáka a veľmi dobre viem čo obnáša starostlivosť o zvieratko :) Denná škôlka/ 3€hod možná dohoda Možnosť ubytovat psika cez noc dohoda :)

Dátum: 2019-07-04


Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
Stráženie psov cez víkendy
   

Postrazim a vyvencim Vam psikov cez vikendy v Bratislave. Mam rada vsetky rasy, psikov respektujem, ale nebojim sa ich. Naucim mensie triky.

Dátum: 2019-05-02


Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
VENČENIE PSOV
   

Ak máte málo času, nič nestíhate,ste z toho v strese a POTREBUJETE VYVENČIŤ VÁŠHO PSIEHO MILÁČIKA, som k dispozícii. Mám skúsenosti s Rotvajlermi, Pitbulmi, Stafordami,Jazvečíkmi, malými plemenami ako aj pouličnými zmeskami.Tak neváhajte a ozvite sa, v mojej spoločnosti bude Váš pes v bezpečí.

Dátum: 2019-04-26


Lokalita: Bratislava 3
Venčenie psov
   

Ponúkam venčenie psov malého a stredného plemena,okolie Bratislava - Nové Mesto a Ružinov. So psíkmi mám skúsenosti od 8 rokov teraz mam 15. Psov milujem,venčenie ponúkam celý týždeň okrem pondelkov a piatkov (cez prázdniny je možné venčiť aj celý týždeň) od 14:00-16:00 (cez prázdniny je možné aj iný čas dohodnúť) Cena je dohodou ( podľa časovej dĺžky)Venčenie zahŕňa :vybavenie potreby, podľa dohody a veku psa aport, beh alebo učenie povelov alebo len prechádzka, nakoniec dostane psík odmenu v podobe kvalitnej psej sušienky. Zatiaľ komu som venčila tak boli len výborné referencie. Ponúkam akokoľvek dlhé venčenie. Ak máte záujem zavolajte mi na 0911074109. Na cene sa dohodneme. Váš štvornohý miláčik bude v dobrých a spoľahlivých rukách.

Dátum: 2018-12-30


Lokalita: Čadca
Postarám sa o zvieratká.
   

Mám 13 rokov. Mám veľmi rada zvieratká a rada sa o ne postarám. Som schopná postrážiť zvieratko (psa, mačku, domáce zvieratká) cez víkendy a cez dni keď nieje škola.

Dátum: 2018-12-27


Lokalita: Nitra
STRÁŽENIE/VENČENIE NITRA (24/7)
   

Ahojte! Volám sa Natália a od narodenia som žila na dedine obklopená smečkou našich strážnych psov. Odkedy som sa osamostatnila a žijem v meste, bohužiaľ nemám vhodné podmienky pre štvornohého miláčika. Rada si túto potrebu kompenzujem strážením psíkov a mačičiek snáď u všetkých rodinných príslušník

Dátum: 2018-11-06


Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
Opatrovanie Vášho domáceho miláčika v BA
   

Opatrovanie a starostlivosť o Vášho domáceho miláčika - psík alebo mačka. Na plemene či veku nezáleží. Mám dlhoročné skúsenosti so psíkmi aj mačičkami-čistokrvné, z útulku, veľké aj malé... Mám dostatok času venovať sa Vášmu zvieratku po celý deň. Všetko je o vzájomnej dohode.

Dátum: 2018-10-28Inzerát 1 do 10 z 200 
Nasledujúca Posledná