Vyhľadávanie:

Prosím vyberte lokalitu. Prosím vyberte lokalitu.

 

Postarám sa o psa a mačku

Nájdite si opatrovateľa pre Vášho miláčika prostredníctvom našej stránky zadarmo.

Milujete zvieratá a viete sa o ne  starať? Zaregistrujte sa do našej databázy.


 

 

 

Lokalita: Vranov nad Topĺou
Strážim aj venčím miláčikov všeho druhu
   

Dobrý deň som slečna v domacnosti ktora ma skušenosti se všemi zvieratami ,od malička sme mali vela zvierať,som ochotná strážiť a venčit aky koliv deň, Cena dohodou.

Dátum: 2022-01-17


Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
Pomoc pri psíkoch.
   

Hľadám šikovného pomocníka do rodiny s viacerými milými psíkmi v peknom horskom prostredí Malých Karpát. Náplňou práce je pomoc pri kŕmení, venčení, kúpaní a upratovaní. Pravidelne alebo podľa dohody.

Dátum: 2021-10-21


Lokalita: Žilina
Opatrovanie Vašich chlpáčikov, Psikov,Maciciek
   

Opatrím, postarám sa o Vášho psíka počas vašej neprítomnosti. Služby poskytujem počas celého roka. Pochádzam z Okolia ZA. Bývam na dedine v rodinnom dome vo veľkom oplotenom výbehu. Akákoľvek rasa psíka alebo mačky je u mňa vítaná. Cena deň 20€.Ráta sa každý začatý deň.

Dátum: 2021-07-13


Lokalita: Trvdošín
Ponúkam starostlivosť o psíka
   

Ahojte, ak by mal niekto záujem o starostlivosť o svojho domáceho miláčika, tak sa mi kľudne ozvite na môj email. Veľmi rada sa o neho vo svojom voľnom čase postarám (vyvenčím, nakŕmim, pohrám sa s ním). Na cene sa môžeme dohodnúť.

Dátum: 2021-05-25


Lokalita: Nové Zámky
Opatrovanie psíkov a mačičiek
   

S láskou a radosťou sa postarám o Vášho psíka alebo mačičku počas Vašej neprítomnosti či už z dôvodu služobnej cesty, dovoleniek, víkendových pobytov alebo Vašej práceneschopnosti. Psíkovia a mačičky sú mojím celoživotným poslaním. Poskytujem 24- hodinovú starostlivosť u mňa doma aj škôlku

Dátum: 2021-04-22


Lokalita: ---------------
6 maciek
   

PRIEVIDZA. Hladam zakladnu opateru (cerstva voda, doplnit krmivo, vycistit toalety) pre 6 maciek, skor nepravidelne. Predvidane terminy: koncom aprila a oktobra 2021 ca. 3 dni, denne 1 hod. Odmena podla osobnej dohody.Prosim o sms-ku na tel. 0902 134 458, dakujem.

Dátum: 2021-03-19


Lokalita: Bratislava 4
vyvenčím psa
   

Dobrý deň, mám 13 rokov a bývam v BA. Vyvenčím Vám psíka keď budete potrebovať. Sama mám doma psa, čiže skúsenosti so psíkmi mám. Aktívnym psíkom vymyslím zaujímavé aktivity, menej aktívnym doprajem pokojnú prechádzku. Robím to hlavne pre radosť a na vyzbieranie peniažkov na operáciu môjho psíka.

Dátum: 2021-02-27


Lokalita: EURÓPSKA ÚNIA
ponúkam
   

Dobrý deň. Postarám sa o vášho psíka. Postrážim dieťa

Dátum: 2021-01-20


Lokalita: Senec
Stráženie zvierat
   

Ponúkam stráženie zvierat akéhokoľvek druhu. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na email- hana.skulova109@gmail.com

Dátum: 2021-01-13


Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
Postaram sa o vase zvieratko
   

Rada sa postaram o vase zvieratko. Pondelok až nedeľa ( v prípade potreby aj viac dní po sebe alebo i na noc ) časovo sa vieme dohodnúť. Cena dohodou za kazdy zacaty den.

Dátum: 2020-12-08Inzerát 1 do 10 z 237 
Nasledujúca Posledná