Vyhľadávanie:

Prosím vyberte lokalitu. Prosím vyberte lokalitu.

 

Postarám sa o psa a mačku

Nájdite si opatrovateľa pre Vášho miláčika prostredníctvom našej stránky zadarmo.

Milujete zvieratá a viete sa o ne  starať? Zaregistrujte sa do našej databázy.


 

 

 

Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
Pomoc pri psíkoch.
   

Hľadám šikovného pomocníka do rodiny s viacerými milými psíkmi v peknom horskom prostredí Malých Karpát. Náplňou práce je pomoc pri kŕmení, venčení, kúpaní a upratovaní. Pravidelne alebo podľa dohody.

Dátum: 2021-10-21


Lokalita: Žilina
Opatrovanie Vašich chlpáčikov, Psikov,Maciciek
   

Opatrím, postarám sa o Vášho psíka počas vašej neprítomnosti. Služby poskytujem počas celého roka. Pochádzam z Okolia ZA. Bývam na dedine v rodinnom dome vo veľkom oplotenom výbehu. Akákoľvek rasa psíka alebo mačky je u mňa vítaná. Cena deň 20€.Ráta sa každý začatý deň.

Dátum: 2021-07-13


Lokalita: Trvdošín
Ponúkam starostlivosť o psíka
   

Ahojte, ak by mal niekto záujem o starostlivosť o svojho domáceho miláčika, tak sa mi kľudne ozvite na môj email. Veľmi rada sa o neho vo svojom voľnom čase postarám (vyvenčím, nakŕmim, pohrám sa s ním). Na cene sa môžeme dohodnúť.

Dátum: 2021-05-25


Lokalita: Nové Zámky
Opatrovanie psíkov a mačičiek
   

S láskou a radosťou sa postarám o Vášho psíka alebo mačičku počas Vašej neprítomnosti či už z dôvodu služobnej cesty, dovoleniek, víkendových pobytov alebo Vašej práceneschopnosti. Psíkovia a mačičky sú mojím celoživotným poslaním. Poskytujem 24- hodinovú starostlivosť u mňa doma aj škôlku

Dátum: 2021-04-22


Lokalita: ---------------
6 maciek
   

PRIEVIDZA. Hladam zakladnu opateru (cerstva voda, doplnit krmivo, vycistit toalety) pre 6 maciek, skor nepravidelne. Predvidane terminy: koncom aprila a oktobra 2021 ca. 3 dni, denne 1 hod. Odmena podla osobnej dohody.Prosim o sms-ku na tel. 0902 134 458, dakujem.

Dátum: 2021-03-19


Lokalita: Bratislava 4
vyvenčím psa
   

Dobrý deň, mám 13 rokov a bývam v BA. Vyvenčím Vám psíka keď budete potrebovať. Sama mám doma psa, čiže skúsenosti so psíkmi mám. Aktívnym psíkom vymyslím zaujímavé aktivity, menej aktívnym doprajem pokojnú prechádzku. Robím to hlavne pre radosť a na vyzbieranie peniažkov na operáciu môjho psíka.

Dátum: 2021-02-27


Lokalita: EURÓPSKA ÚNIA
ponúkam
   

Dobrý deň. Postarám sa o vášho psíka. Postrážim dieťa

Dátum: 2021-01-20


Lokalita: Senec
Stráženie zvierat
   

Ponúkam stráženie zvierat akéhokoľvek druhu. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na email- hana.skulova109@gmail.com

Dátum: 2021-01-13


Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
Postaram sa o vase zvieratko
   

Rada sa postaram o vase zvieratko. Pondelok až nedeľa ( v prípade potreby aj viac dní po sebe alebo i na noc ) časovo sa vieme dohodnúť. Cena dohodou za kazdy zacaty den.

Dátum: 2020-12-08


Lokalita: Banská Bystrica
Postrážim vám psíka
   

Dobrý deň, ozvite sa mi ak vám treba postrážiť psíka, je jedno či na hodinu alebo týždeň. Som začiatočník čo sa zvieracieho aktivismu týka, čize psíky mám ozaj rada a záleží mi na tom, aby sa mali dobre.

Dátum: 2020-11-23Inzerát 1 do 10 z 236 
Nasledujúca Posledná