Vyhľadávanie:

Prosím vyberte lokalitu. Prosím vyberte lokalitu.

 

Postarám sa o psa a mačku

Nájdite si opatrovateľa pre Vášho miláčika prostredníctvom našej stránky zadarmo.

Milujete zvieratá a viete sa o ne  starať? Zaregistrujte sa do našej databázy.


 

 

 

Lokalita: Žilina
Opatrovanie psíkov a mačičiek
   

Opatrím, postarám sa o Vášho psíka počas vašej neprítomnosti/dovolenky, možnosť pravidelného venčenia. Služby poskytujem počas celého roka. Pochádzam z Okolia ZA. Bývam na dedine v rodinnom dome. Akákoľvek rasa psíka či už menší,väčší je u mňa vítaný, takisto aj všetky druhy mačiek, kocúrov.

Dátum: 2019-01-23


Lokalita: Bratislava 3
Venčenie psov
   

Ponúkam venčenie psov malého a stredného plemena,okolie Bratislava - Nové Mesto a Ružinov. So psíkmi mám skúsenosti od 8 rokov teraz mam 15. Psov milujem,venčenie ponúkam celý týždeň okrem pondelkov a piatkov (cez prázdniny je možné venčiť aj celý týždeň) od 14:00-16:00 (cez prázdniny je možné aj iný čas dohodnúť) Cena je dohodou ( podľa časovej dĺžky)Venčenie zahŕňa :vybavenie potreby, podľa dohody a veku psa aport, beh alebo učenie povelov alebo len prechádzka, nakoniec dostane psík odmenu v podobe kvalitnej psej sušienky. Zatiaľ komu som venčila tak boli len výborné referencie. Ponúkam akokoľvek dlhé venčenie. Ak máte záujem zavolajte mi na 0911074109. Na cene sa dohodneme. Váš štvornohý miláčik bude v dobrých a spoľahlivých rukách.

Dátum: 2018-12-30


Lokalita: Čadca
Postarám sa o zvieratká.
   

Mám 13 rokov. Mám veľmi rada zvieratká a rada sa o ne postarám. Som schopná postrážiť zvieratko (psa, mačku, domáce zvieratká) cez víkendy a cez dni keď nieje škola.

Dátum: 2018-12-27


Lokalita: Nitra
STRÁŽENIE/VENČENIE NITRA (24/7)
   

Ahojte! Volám sa Natália a od narodenia som žila na dedine obklopená smečkou našich strážnych psov. Odkedy som sa osamostatnila a žijem v meste, bohužiaľ nemám vhodné podmienky pre štvornohého miláčika. Rada si túto potrebu kompenzujem strážením psíkov a mačičiek snáď u všetkých rodinných príslušník

Dátum: 2018-11-06


Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
Opatrovanie Vášho domáceho miláčika v BA
   

Opatrovanie a starostlivosť o Vášho domáceho miláčika - psík alebo mačka. Na plemene či veku nezáleží. Mám dlhoročné skúsenosti so psíkmi aj mačičkami-čistokrvné, z útulku, veľké aj malé... Mám dostatok času venovať sa Vášmu zvieratku po celý deň. Všetko je o vzájomnej dohode.

Dátum: 2018-10-28


Lokalita: Bratislava 4
starostlivost o macky
   

dobry den hladam niekoho kto by pocas mojej nepritomnosti prisiel ku mne domov a postaral sa o dve macky- jedna bytova, druha vonkajsia. Rozsah: 1xdenne, vymenit cerstvu vodu, doplnit krmenie, vycistit macacie WC (vnutorna) a pohladkat podla potreby a chuti. Lokalita: Karlova Ves/Liscie udolie

Dátum: 2018-10-07


Lokalita: Sabinov
Hladam niekoho na opateru 2 psikov
   

Dobrý deň. Hladám spoľahlivú osobu ktorá by bola ochotná sa mi postarať o mojich 2 psíkov.Som nútená odísť na dlhšiu dobu preč a nemá sa mi o nich kto postarať.Ak by sa našiel niekto na môj inzerát,som ochotná sa finančne dohodnút.Môžete ma kontaktovať bud e-mailom alebo na tel.č. 0940 306 923.

Dátum: 2018-10-01


Lokalita: Bratislava 2
stráženie, venčenie a opatera psikov
   

Dobry deň, veľmi rada sa postarám o vášho miláčika, aj celodenne. Zvieratká mam rada a aj už od malička vyrastam medzi psikmi. Takže ak nemáte veľa času na vášho psika, potrebujete niekam odísť, kľudne sa mi ozvite:)

Dátum: 2018-08-26


Lokalita: Poltár
Postarám sa o vášho psíka, mačičku
   

Zbožňujem zvieratká, hlavne psíky. Rada sa o ne postarám. Aj pravidelne aj nepravidelne. Prechadzky, starostlivost... Platí do konca augusta

Dátum: 2018-07-23


Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
MAČACÍ HOTEL PRE MAČKY STRÁŽENIE OPATROVANIE
   

www.zvieratkoland.weebly.com / 0944590001 /Poskytujem 24-hodinové stráženie, opatrovanie a starostlivosť o Vašu mačičku, morské prasiatko, rybky, korytnačku, škrečok, ježko, vtáčiky, papagáj, morča - v čase Vašej neprítomnosti. Trnavske Myto, BA. Zabezpečím kŕmenie, stráženie

Dátum: 2018-07-22Inzerát 1 do 10 z 220 
Nasledujúca Posledná