Vyhľadávanie:

Prosím vyberte lokalitu. Prosím vyberte lokalitu.

 

Súkromné doučovanie

Chcete sa naučiť cudzí jazyk? Potrebujú Vaše deti doučovanie a pomoc pri štúdiu?

Vyučujete cudzie jazyky, alebo rozumiete určitej oblasti, a poskytujete doučovanie? Neváhajte a zaregistrujte sa do našej databázy zadarmo.

 

 

Lokalita: Lučenec
Doučím vaše dieťa od septembra
   

Mám skúsenosti s učením nakoľko pracujem v školstve dlhé roky .Ak nemáte čas kvôli vašej vyťaženosti, rada sa postarám a doučím vaše dieťa alebo aj vyberiem zo školy.

Dátum: 2015-06-28


Lokalita: Zlaté Moravce
Doučím
   

Som súkromná učiteľka doučí-naučí deti,študetov všetky predmety vrátane jazykov SL.j-N.j,A.j-MŠ-ZŠ,SŠ -R.j,ŠP.j,T.J-MŠ,ZŠ a deti Integrované -ZŤP aj cez prázdniny aj poruchou učenia-čítanie,písanie,počítanie-0902572671

Dátum: 2015-05-10


Lokalita: ŽILINSKÝ KRAJ
Nemčina pre opatrovateľky
   

Ponúkam súkromné hodiny nemčiny s individuálnym prístupom. Formou konverzačných cvičení učím nemecký jazyk pre prax budúcich opatrovateľov. Možnosť výuky aj prostredníctvom skype 6EUR/hod. Tel.: 00421 948 286 065.

Dátum: 2015-03-28


Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
ANGLICTINA zaciatocnik - pokrocily - konverzacia
   

Naučim alebo doučim ANGLICKY jazyk,pripravim na skušky,alebo pohotovo pripravim na zakladnu konverzaciu AMERICKA anglictina !! 25 rokov USA experience

Dátum: 2015-02-15


Lokalita: Pezinok
Anglictina ponuka doucovania
   

Stupeň: (beginners) Začiatočníci – (upper – intermediate) Pokročilí, individualny pristup. Miesto a cena: doma/6 Euro, čas: 60 minút alebo 8 Euro, čas: 90 minút Moje vzdelanie: ZŠ (4 roky), SŠ – Maturita z Angličtiny, VŠ – ročníková skúška (Headway – Intermediate), Prax: 2 roky ucenia, práca pre Americkú spoločnosť + 3 roky pravidelné hodiny s Native speaker, (face-to-face, 3 učitelia), denné štúdium angličtiny v zahraničí (Austrália, Sydney, 1. Rok, Certificate in General English, Certificate in business - Bridge Business College).

Dátum: 2014-12-07


Lokalita: Brezno
Doučím a naučím AJ
   

Doučujem a naučím Anglický jazyk všetky vekové kategórie. Doučujem aj cez skype. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať :).

Dátum: 2014-10-04


Lokalita: Nitra
Doučovanie matematiky
   

Učiteľ s dlhoročnou praxou doučuje matematiku ZŠ,SŠ,VŠ,pripravuje na monitor,na maturitu, na reparát, na prijímacie skúšky na SŠ,VŠ,študentov VŠ na skúšky

Dátum: 2014-09-12


Lokalita: KOSICKÝ KRAJ
chémia a biológia
   

Som študentkou Univerzity veterinárskeho lekárstva farmácie v Košiciach. Ponúkam doučovanie z chémie a biológie, ktorým sa rozumiem a viem ich vysvetliť aj ostatným. Doučovala som nie len spolužiakov, ale už aj pár cudzích ľudí, čo si ma vyhľadali a boli so mnou spokojný.

Dátum: 2014-08-25


Lokalita: Senec
Anglický jazyk
   

Doučím anglický jazyk pre všetky vekové kategórie a jazykové úrovne. Pripravím aj na rôzne skúšky pohovory. Výučba je možná aj cez letné prázdniny.

Dátum: 2014-05-23


Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
Doučovanie matematiky fyziky
   

Študoval som Fakultu matematiky fyziky a informatiky odbor fyzika a doučujem nielen vysokoškolskú matematiku fyziku.5-ročné skúsenosti s doučovaním,časovo sa Vám viem prispôsobiť.Prí­padne pomôžem so zadaniami.Cena 6e/45minút

Dátum: 2014-04-02Inzerát 11 do 20 z 60 
Prvá Predchádzajúca Nasledujúca Posledná