Vyhľadávanie:

Prosím vyberte lokalitu. Prosím vyberte lokalitu.

 

Súkromné doučovanie

Chcete sa naučiť cudzí jazyk? Potrebujú Vaše deti doučovanie a pomoc pri štúdiu?

Vyučujete cudzie jazyky, alebo rozumiete určitej oblasti, a poskytujete doučovanie? Neváhajte a zaregistrujte sa do našej databázy zadarmo.

 

 

Lokalita: Púchov
Doučovanie Matematiky pre ZŠ
   

Aj ty si myslíš, že matematika je ťažka? Tak toho pocitu ťa môžem zbaviť. Či už násobenie,delenie alebo rysovanie, na všetko dokážeme prísť. Som študentkou Humanitného Gymnázia v ČR ale doučovanie je v meste PÚCHOV. Matematiku doučujem len popri študiu, ak máte záujem kľudne mi napište a dohodneme sa. TAK ISTO VIEM POMÔCŤ AJ SO SLOVENSKÝM JAZYKOM :)

Dátum: 2018-01-19


Lokalita: Rimavská Sobota
doučovanie španielčiny
   

Som študentka gymnázia a rada by som doučovala španielčinu tých, ktorí si potrebujú zlepšiť svoju úroveň alebo sa chcú naučiť nový jazyk. Čiže ponúkam aj učenie od samých základov. Na veku nezáleží, doučím deti, študentov aj dospelých.

Dátum: 2017-10-13


Lokalita: Topoĺčany
Španielčina - native speaker
   

Španielčina je môj rodný jazyk a už 5 rokov pracujem ako lektor v jazykových školách, vo firmách a na gymnáziu. Ponúkam doučovanie, konverzácie a individuálne hodiny zo španielskeho jazyka osobne aj cez Skype.

Dátum: 2016-12-08


Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
Doučím dieťa, žiaka, študenta
   

Doučím dieťa, žiaka základnej školy alebo osemročného gymnázia všetky predmety, anglický a nemecký jazyk. Stredoškolská maturitná angličtina - úroveň B2 (maturita-gymnázium) mobil: 0915569070

Dátum: 2016-09-25


Lokalita: Bratislava 1
Doučovanie angličtiny, nemčiny a španielčiny
   

Pedagóg s praxou doučuje nemčinu všetky úrovne, angličtinu začiatočníkov a mierne pokročilých, španielčinu začiatočníkov. Z nemčiny pripravujem na skúšky ako aj záujemcov o prácu v nemecky hovoriacich krajinách. Doučujem deti a dospelých vrátane starších ľudí. Trpezlivý prístup. Lokalita: Bratislava

Dátum: 2016-05-14


Lokalita: Žilina
I. stupeň
   

Rada pripravím Vaše dieťa na vyučovanie, prípadne vyzdvihnem zo školy (škôlky), postarám sa oň, kým Vy pracujete (okrem Po - Str. 7.00-15.00). Mám 46r., 3 deti na SŠ, učiteľka. V Žiline a okolí.

Dátum: 2015-08-24


Lokalita: Trnava
Doucim anglictinu (1. stup. ZS)
   

Dobry den, som studentka (15) bilingválnej OA a chcela by som si privyrobit. Doucim prvy stupen ZŠ. Záujemcovia hlaste sa len z tt. Cena 3 eura.

Dátum: 2015-08-07


Lokalita: Bardejov
doučovanie slovenčiny a nemčiny
   

som učiteľka na sš a ponúkam súkromné doučovanie slovenského a nemeckého jazyka

Dátum: 2015-08-01


Lokalita: Lučenec
Doučím vaše dieťa od septembra
   

Mám skúsenosti s učením nakoľko pracujem v školstve dlhé roky .Ak nemáte čas kvôli vašej vyťaženosti, rada sa postarám a doučím vaše dieťa alebo aj vyberiem zo školy.

Dátum: 2015-06-28


Lokalita: Zlaté Moravce
Doučím
   

Som súkromná učiteľka doučí-naučí deti,študetov všetky predmety vrátane jazykov SL.j-N.j,A.j-MŠ-ZŠ,SŠ -R.j,ŠP.j,T.J-MŠ,ZŠ a deti Integrované -ZŤP aj cez prázdniny aj poruchou učenia-čítanie,písanie,počítanie-0902572671

Dátum: 2015-05-10Inzerát 1 do 10 z 59 
Nasledujúca Posledná