Vyhľadávanie:

Prosím vyberte lokalitu. Prosím vyberte lokalitu.

 

Súkromné doučovanie

Chcete sa naučiť cudzí jazyk? Potrebujú Vaše deti doučovanie a pomoc pri štúdiu?

Vyučujete cudzie jazyky, alebo rozumiete určitej oblasti, a poskytujete doučovanie? Neváhajte a zaregistrujte sa do našej databázy zadarmo.

 

 

Lokalita: Senec
Doučovanie
   

Ponúkam doučovanie anglického jazyka na rôznych úrovniach (konverzácie, A1, A2, B1, B2).

Dátum: 2021-01-13


Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
Doučovanie, príprava na monitor, pomoc s úloham
   

Ahoj! Ponúkam doučovanie pre žiakov ZŠ z matematiky, slovenského jazyka a literatúry. Príprava na monitor alebo prijímačky. Taktiež môžem pomôcť s opakovaním učiva a robením domácich úloh. Som externistka na gymnáziu v 3. ročníku a rada venujem svoj voľný čas k menšej výpomoci s učením.😊

Dátum: 2018-09-26


Lokalita: Púchov
Doučovanie Matematiky pre ZŠ
   

Aj ty si myslíš, že matematika je ťažka? Tak toho pocitu ťa môžem zbaviť. Či už násobenie,delenie alebo rysovanie, na všetko dokážeme prísť. Som študentkou Humanitného Gymnázia v ČR ale doučovanie je v meste PÚCHOV. Matematiku doučujem len popri študiu, ak máte záujem kľudne mi napište a dohodneme sa. TAK ISTO VIEM POMÔCŤ AJ SO SLOVENSKÝM JAZYKOM :)

Dátum: 2018-01-19


Lokalita: Rimavská Sobota
doučovanie španielčiny
   

Som študentka gymnázia a rada by som doučovala španielčinu tých, ktorí si potrebujú zlepšiť svoju úroveň alebo sa chcú naučiť nový jazyk. Čiže ponúkam aj učenie od samých základov. Na veku nezáleží, doučím deti, študentov aj dospelých.

Dátum: 2017-10-13


Lokalita: Topoĺčany
Španielčina - native speaker
   

Španielčina je môj rodný jazyk a už 5 rokov pracujem ako lektor v jazykových školách, vo firmách a na gymnáziu. Ponúkam doučovanie, konverzácie a individuálne hodiny zo španielskeho jazyka osobne aj cez Skype.

Dátum: 2016-12-08


Lokalita: BRATISLAV. KRAJ
Doučím dieťa, žiaka, študenta
   

Doučím dieťa, žiaka základnej školy alebo osemročného gymnázia všetky predmety, anglický a nemecký jazyk. Stredoškolská maturitná angličtina - úroveň B2 (maturita-gymnázium) mobil: 0915569070

Dátum: 2016-09-25


Lokalita: Bratislava 1
Doučovanie angličtiny, nemčiny a španielčiny
   

Pedagóg s praxou doučuje nemčinu všetky úrovne, angličtinu začiatočníkov a mierne pokročilých, španielčinu začiatočníkov. Z nemčiny pripravujem na skúšky ako aj záujemcov o prácu v nemecky hovoriacich krajinách. Doučujem deti a dospelých vrátane starších ľudí. Trpezlivý prístup. Lokalita: Bratislava

Dátum: 2016-05-14


Lokalita: Žilina
I. stupeň
   

Rada pripravím Vaše dieťa na vyučovanie, prípadne vyzdvihnem zo školy (škôlky), postarám sa oň, kým Vy pracujete (okrem Po - Str. 7.00-15.00). Mám 46r., 3 deti na SŠ, učiteľka. V Žiline a okolí.

Dátum: 2015-08-24


Lokalita: Trnava
Doucim anglictinu (1. stup. ZS)
   

Dobry den, som studentka (15) bilingválnej OA a chcela by som si privyrobit. Doucim prvy stupen ZŠ. Záujemcovia hlaste sa len z tt. Cena 3 eura.

Dátum: 2015-08-07


Lokalita: Bardejov
doučovanie slovenčiny a nemčiny
   

som učiteľka na sš a ponúkam súkromné doučovanie slovenského a nemeckého jazyka

Dátum: 2015-08-01Inzerát 1 do 10 z 61 
Nasledujúca Posledná