Vyhľadávanie:

Prosím vyberte lokalitu. Prosím vyberte lokalitu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šťastné dieťa s bábikou

Hľadáte opatrovateľku alebo ponúkate opatrovanie detí? Podajte si inzerát alebo nájdite si opatrovateľku z našej databázy.


 

 

 

 


 

Opatrovanie detičiek
Lokalita: Žilina

Dobrý deň. Volám sa Michaela,mam 25 rokov a som na materskej . Rada sa Vám postarám o dieťatko,je jedno v akej vekovej kategorii. Vystudovala som zdravotníckeho asistenta takze mam vzťah ku deťom kedze jedno doma už mam . V prípade záujmu píšte na email pistkova33@gmail.com. Dakujem pekne 🙂

Dátum: 2018-03-03


postarám sa
Lokalita: ---------------

Žilina a okolie ,Bytča a okolie.postarám sa o Vaše detičky počas Vašej neprítomnosti cely týždeň, noc ,víkend .Skúsenosti mám,opatrovala som aj postihnuté dieťa. ,Mam 45rokov vlastne deti štyri a pestúnsky certifikát volať na číslo 0904 390451. Ďakujem.

Dátum: 2018-01-25


postaram sa
Lokalita: Košice 1

Rada sa postaram o Vase deticky,ked ste v praci alebo spevadzat na kruzky.Som spolahliva a zodpovedna.

Dátum: 2018-01-21


Rada sa postarám o vaše deti
Lokalita: Bratislava 3

velmi rada sa postaram o vaše detičky.venujem sa tomu už 4 roky.postaram sa o vaše detičky aj uvas aj kľudne umna doma.postaram sa o vaše deti tak aby sa radi vracali kumne:)

Dátum: 2018-01-18


Opatrovanie detí/náhrada škôlky
Lokalita: Bratislava 2

Ahojte milí rodičia. Do nášho minikolektívu prijmeme 1-2 nových členov. Ponúkam starostlivosť o vaše ratolesti v kľudnej a tichej lokalite, v rodinnom dome, v mestskej časti Bratislava-Vrakuňa. Dom je prispôsobený pre 6-7 detičiek, aby sme predišli chorobnosti a aby som sa každému jednému mohla venovať na 100%. Vopred chcem podotknúť, že sa nejedná o klasické opatrovanie formou hrania ale o opatrovanie ako náhrada škôlky. Ponúkam výučbu angličtiny, cvičenia/úlohy na rozvoj jemnej a hrubej motoriky, kreatívne/tvorivé dielničky, príprava detí do školy. K dispozícii máme aj zabezpečené jazero, kam chodíme pravidelne kŕmiť zvieratká. Prijímam detičky od 2-6 rokov. Poskytujem celodennú starostlivosť od 7:30 do 17:00 a poldennú starostlivosť od 7:30 do 12:00. Študovala som psychológiu a som bývalá učiteľka materskej školy, so všetkými potrebnými kurzami, osvedčeniami a certifikátom. Cena je ľudská a primeraná práci. Práca s deťmi ma napĺňa a ide mi hlavne o spokojnosť vašich detí, nie o biznis. V prípade akýchkoľvek otázok/zaslania fotiek/prípadných obhliadok, ma môžte kedykoľvek kontaktovať na t.č. 0915 273 199. Našu stránku nájdete aj na fb: Opatrovanie detí/náhrada škôlky.

Dátum: 2018-01-18


opatrovanie deti
Lokalita: Bratislava 2

Dobrý deň, som študentkou predškolskej elementárnej pedagogiky a veľmi rada by som postrážila na par hodín vaše dieťatko,popri štúdiu.

Dátum: 2018-01-18


Deti a seniori
Lokalita: Michalovce

Postaram sa pocas vasej nepritomnosti o deti alebo seniorov

Dátum: 2018-01-17


Opatrovanie detí, aj počas choroby
Lokalita: TRENČIANSKY KRAJ

Postarám sa Vám o dieťa,aj počas choroby,flexibilne, zodpovedne a kvalifikovane, na veku dieťaťa nezáleží, prax s deťmi pri výchove a vzdelávaní-všetky vekové skupiny už od narodenia, pedag. vzdelanie,nefajčím. Aj občasné opatrovanie,aj u Vás doma. Kontakt: zuzana642@atlas.sk,t.č.0949310202

Dátum: 2017-11-18


Opatrovanie deticiek
Lokalita: Považská Bystrica

Som 31 ročná, zodpovedná mama dvoch detičiek s bohatými skúsenosťami. Mám veľmi rada deti, preto sa chcem venovať opatrovaniu detí. Veľmi rada sa postarám o Vaše deti :) Vek nerozhoduje.

Dátum: 2017-11-07


Opatrovanie detí
Lokalita: Považská Bystrica

Hľadám si občasnú brigádu - opatrovanie detí. Extra skúsenosti nemám, ale mám ročnú neter, takže nejaké skúsenosti tam sú. Viem sa deťom naplno venovať, doučiť ich niektoré predmety, viem pomôcť s chodom domácnosti. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.

Dátum: 2017-11-06Inzerát 11 do 20 z 405 
Prvá Predchádzajúca Nasledujúca Posledná