Vyhľadávanie:

Prosím vyberte lokalitu. Prosím vyberte lokalitu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šťastné dieťa s bábikou

Hľadáte opatrovateľku alebo ponúkate opatrovanie detí? Podajte si inzerát alebo nájdite si opatrovateľku z našej databázy.


 

 

 

 


 

Opatrovanie deti
Lokalita: Nitra

Ponúkam vám opatrovanie Vašich detí v poobedňajších hodinách po 17.00..vikendove opatrovanie dohodou. Cena 6 eur.. Mam pedagogické vzdelanie aj prax s opatrovanim. V prípade záujmu je potrebné deti priviezť ku mne.. Teším sa práve na to vaše dieťatko

Dátum: 2019-08-17


Deti
Lokalita: Prešov

Postarám sa o vaše dieťatko , s opatrovaním mám skúsenosti, v domácnosti aj v škôlke. Detičky milujem a vždy mám spätnú väzbu veľmi dobrú.

Dátum: 2019-08-08


Opatrím vaše dieťatko
Lokalita: Martin

Mám dlhoročné skúsenosti s opatrovaním detičiek hlavne od 1.do 3.rokov...túto činnosť považujem skôr za poslanie ako prácu...ak máte záujem o moje služby ozvite sa. Lokalita Martin.

Dátum: 2019-03-13


Stráženie detí
Lokalita: Banská Bystrica

Som študentka vysokej školy a rada by som počas voľných dní strážila deti. Každé leto usporadúvam a som zúčastnená táborov pre deti. Tento rok to bolo moje šieste leto, kedy som sa starala o deti. Pol roka som žila v Belgicku, kde som sa starala o 5 detí.

Dátum: 2019-01-13


opatrovanie detí
Lokalita: Žilina

Radi by ste si zašli do kina, divadla, či na ples ale neviete čo s deťmi, starí rodičia sú ďaleko alebo z nejakého dôvodu nemôžete počítať s ich pomocou. Postrážim Vaše detičky. Som matkou dvoch dospelých detí, mám tri vnúčatá. Piaty rok pracujem ako dobrovoľník v Materskom centre, kde vediem cvičenia rodičov s deťmi pre rôzne vekové skupiny od 7 mesiacov do 3 rokov. Ponúkam príležitostné stráženie detí, keď chcete isť do kina, divadla, wellnes alebo len tak niekam si vyjsť. Zároveň ponúkam aj stráženie detí na svadbe, čo ocenia hlavne nevesty, že si môžu ráno po svadbe aspoň trošku pospať. Referencie spokojných rodičov, či neviesť sú samozrejmosťou.

Dátum: 2019-01-03


opatríme vaše detičky
Lokalita: Bratislava 5

sme súkromné opatrovatelske centrum. Nachadzame sa v Cunove v rodinnom domceku. Max pocet deticiek 10. Deticky sa ucia,hraju ...Nachadzame sa blizko lesa,farmy kde chodievame.mame niekolko rocne skusenosti. Volne este 3 miesta. celodenny ,poldenny a hodinnovy pobyt.nadstandart aj nocne strazenie

Dátum: 2018-09-25


opatrovanie detí
Lokalita: Partizánske

Dobrý deň,rada postrážim vaše dieťa cez týždeň/víkend, možnosť výpomoci v domácnosti, skúsenosti a spolahlivosť. Mám vlastné auto.okres Partizánske a okolie, TO a okolie. Tel. 0915244409

Dátum: 2018-09-10


Opatrovanie detí
Lokalita: Banská Bystrica

Som zdravotná sestra, mamička dvoch detí bo veku 4,t roka a 6mesiacov. Momentálne som na materskej dovolenke a rada by som si provyrobila opatrovaním detí. Bývame v rodinnom dome so záhradou. Deti si podľa potreby vyzdvihnem a doveziem

Dátum: 2018-06-25


Stráženie detičiek
Lokalita: Myjava

Veľmi rada mám male deti. Dokážem sa s nimi uhrať. Deti si ma veľmi obľúbia a ja zasa ich. Hľadám si letnú brigádu a chcela by som bit pri malích deťoch nakoľko keď som strážievala svoje mladšie sestri (už nie sú malinke) tak mi to aj celkom chýba. Dokážem upratať uvariť uspať a poprechadzať sa.

Dátum: 2018-06-10


Opatrovateľka ratolestí
Lokalita: BRATISLAV. KRAJ

Som vyštudovaná pedagogička s ukončením 2.stupňa VŠ. Celý život a pracovnú skúsenosť využívam a venujem výchove a vzdelávaniu detí v predškolských a školských zariadeniach a to humánne.Rada deťom vštepujem nové poznatky, správne návyky,schopnosti, hravou formou zážitkového učenia 0910383950.

Dátum: 2018-03-05Inzerát 1 do 10 z 402 
Nasledujúca Posledná