Vyhľadávanie:

Prosím vyberte lokalitu. Prosím vyberte lokalitu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šťastné dieťa s bábikou

Hľadáte opatrovateľku alebo ponúkate opatrovanie detí? Podajte si inzerát alebo nájdite si opatrovateľku z našej databázy.


 

 

 

 


 

opatríme vaše detičky
Lokalita: Bratislava 5

sme súkromné opatrovatelske centrum. Nachadzame sa v Cunove v rodinnom domceku. Max pocet deticiek 10. Deticky sa ucia,hraju ...Nachadzame sa blizko lesa,farmy kde chodievame.mame niekolko rocne skusenosti. Volne este 3 miesta. celodenny ,poldenny a hodinnovy pobyt.nadstandart aj nocne strazenie

Dátum: 2018-09-25


opatrovanie detí
Lokalita: Partizánske

Dobrý deň,rada postrážim vaše dieťa cez týždeň/víkend, možnosť výpomoci v domácnosti, skúsenosti a spolahlivosť. Mám vlastné auto.okres Partizánske a okolie, TO a okolie. Tel. 0915244409

Dátum: 2018-09-10


Opatrovanie detí
Lokalita: Banská Bystrica

Som zdravotná sestra, mamička dvoch detí bo veku 4,t roka a 6mesiacov. Momentálne som na materskej dovolenke a rada by som si provyrobila opatrovaním detí. Bývame v rodinnom dome so záhradou. Deti si podľa potreby vyzdvihnem a doveziem

Dátum: 2018-06-25


Stráženie detičiek
Lokalita: Myjava

Veľmi rada mám male deti. Dokážem sa s nimi uhrať. Deti si ma veľmi obľúbia a ja zasa ich. Hľadám si letnú brigádu a chcela by som bit pri malích deťoch nakoľko keď som strážievala svoje mladšie sestri (už nie sú malinke) tak mi to aj celkom chýba. Dokážem upratať uvariť uspať a poprechadzať sa.

Dátum: 2018-06-10


Opatrovateľka ratolestí
Lokalita: BRATISLAV. KRAJ

Som vyštudovaná pedagogička s ukončením 2.stupňa VŠ. Celý život a pracovnú skúsenosť využívam a venujem výchove a vzdelávaniu detí v predškolských a školských zariadeniach a to humánne.Rada deťom vštepujem nové poznatky, správne návyky,schopnosti, hravou formou zážitkového učenia 0910383950.

Dátum: 2018-03-05


Opatrovanie detičiek
Lokalita: Žilina

Dobrý deň. Volám sa Michaela,mam 25 rokov a som na materskej . Rada sa Vám postarám o dieťatko,je jedno v akej vekovej kategorii. Vystudovala som zdravotníckeho asistenta takze mam vzťah ku deťom kedze jedno doma už mam . V prípade záujmu píšte na email pistkova33@gmail.com. Dakujem pekne 🙂

Dátum: 2018-03-03


postarám sa
Lokalita: ---------------

Žilina a okolie ,Bytča a okolie.postarám sa o Vaše detičky počas Vašej neprítomnosti cely týždeň, noc ,víkend .Skúsenosti mám,opatrovala som aj postihnuté dieťa. ,Mam 45rokov vlastne deti štyri a pestúnsky certifikát volať na číslo 0904 390451. Ďakujem.

Dátum: 2018-01-25


postaram sa
Lokalita: Košice 1

Rada sa postaram o Vase deticky,ked ste v praci alebo spevadzat na kruzky.Som spolahliva a zodpovedna.

Dátum: 2018-01-21


Rada sa postarám o vaše deti
Lokalita: Bratislava 3

velmi rada sa postaram o vaše detičky.venujem sa tomu už 4 roky.postaram sa o vaše detičky aj uvas aj kľudne umna doma.postaram sa o vaše deti tak aby sa radi vracali kumne:)

Dátum: 2018-01-18


Opatrovanie detí/náhrada škôlky
Lokalita: Bratislava 2

Ahojte milí rodičia. Do nášho minikolektívu prijmeme 1-2 nových členov. Ponúkam starostlivosť o vaše ratolesti v kľudnej a tichej lokalite, v rodinnom dome, v mestskej časti Bratislava-Vrakuňa. Dom je prispôsobený pre 6-7 detičiek, aby sme predišli chorobnosti a aby som sa každému jednému mohla venovať na 100%. Vopred chcem podotknúť, že sa nejedná o klasické opatrovanie formou hrania ale o opatrovanie ako náhrada škôlky. Ponúkam výučbu angličtiny, cvičenia/úlohy na rozvoj jemnej a hrubej motoriky, kreatívne/tvorivé dielničky, príprava detí do školy. K dispozícii máme aj zabezpečené jazero, kam chodíme pravidelne kŕmiť zvieratká. Prijímam detičky od 2-6 rokov. Poskytujem celodennú starostlivosť od 7:30 do 17:00 a poldennú starostlivosť od 7:30 do 12:00. Študovala som psychológiu a som bývalá učiteľka materskej školy, so všetkými potrebnými kurzami, osvedčeniami a certifikátom. Cena je ľudská a primeraná práci. Práca s deťmi ma napĺňa a ide mi hlavne o spokojnosť vašich detí, nie o biznis. V prípade akýchkoľvek otázok/zaslania fotiek/prípadných obhliadok, ma môžte kedykoľvek kontaktovať na t.č. 0915 273 199. Našu stránku nájdete aj na fb: Opatrovanie detí/náhrada škôlky.

Dátum: 2018-01-18Inzerát 1 do 10 z 400 
Nasledujúca Posledná